Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem
Vyhledejte si zájezd
DestinaceDatum odjezdu
Cena doZpůsob dopravy
Místo odletu/odjezduDélka pobytu
StravováníKategorie ubytování
Klíčové slovo

Medulin

Medulin je rybářské městečko, ležící 10 km od Puly v nejjižnější části Istrie při rozlehlém, velmi členitém a mělkém Medulinském zálivu. Pro velmi dobré přírodní podmínky navštěvují Medulin s oblibou rodiny s dětmi. Pro koupání má Medulin velmi dobré podmínky - moře je průzračné, pláže zčásti kamenité, zčásti oblázkové. Na poloostrově Kašteja jsou pláže z drobnějších oblázků a hrubého písku, borový les zde sahá až k plážím.

moře a pláže:
Moře na celém pobřeží Istrie je průzračné a dokonale čisté, jelikož v širokém okolí nejsou žádné zdroje znečištění. Je tedy velmi vhodné pro potápění a šnorchlování. Pobřeží je většinou skalnaté a kamenité, proto je velmi často uměle upravováno buď vytvářením betonových plat se schůdky do vody, či navážením písku a oblázků. Přírodní písčité pláže se zde prakticky vůbec nevyskytují. V mnoha místech je lepší používat obuv do vody, kvůli kamenům i výskytu mořských ježků. Vody okolo Istrijského poloostrova jsou zpravidla dosti hluboké, řada letovisek však nabízí pláže s pozvolným vstupem do vody, žádné však není zcela ideální pro malé děti a neplavce. Na hotelových plážích je zpravidla poskytován plážový servis, jsou zde k dispozici bary, sociální zařízení, sprchy a někde i restaurace, sportoviště a dětská hřiště. Převažují však pláže veřejné, na které si lze cokoli přinést, ale které nejsou pravidelně udržovány a nemají sociální zařízení. Některé istrijské pláže se řadí mezi nejkrásnější na celém Jadranu.

sport, zábava a volný čas :
tenis, squash, plážový volejbal, volejbal, házená, fotbal, košíková, víceúčelové sportovní haly pro míčové sporty, windsurfing (školy i půjčovny), půjčovny motorových i obyčejných člunů, vodní lyžování, jachting (mariny - jachtařské přístavy), potápění (potápěčské kluby s instruktory), podmořský rybolov, vodní lyžování, vodní skútry, venkovní nebo kryté bazény, vodní pólo, plavecké školy (i pro děti), jezdecké školy (možnost krátkých vyjížděk i delších trekkingových výletů na koni), vodní šlapadla, petanque, trampolíny, kuželníky, bowling, kulečník, badminton, stolní tenis, půjčovny kol a kolečkových bruslí, sportovní rybolov, střelnice, paintball (klub Adrenalina Rovinj), umělá lezecká stěna (Rovinj), fitnesscentra, škola jízdy na kolečkových bruslích, bungee-jumping, paragliding (sportovní letiště Crljenka u Vrsaru), výpravy do některé z jeskyň v okolí zpřístupněné jeskyně Baredine (za doprovodu odborníků-speleologů), golfové hřiště, minigolf, akvárium v Poreči, upravené stezky na jogging, kolečkové brusle a cyklostezky, aquagymnastika, aerobik, spinning; mezinárodní tenisový turnaj ATP Croatia Open za účasti předních světových hráčů v Umagu koncem července; diskotéky, puby, internetové kavárny, pizzerie, herny, lunaparky, trhy denní i večerní, dětské parky s řadou atrakcí, dětská hřiště na pláži, animační programy, bazény s tobogány, koncerty, kina, divadla, taneční terasy, noční kluby, kasina, vinné sklípky, lidové slavnosti - fešty s ohňostroji , mariánské pouti

doporučené trasy z ČR:
České Budějovice, Dolní Dvořiště, CZ/A, Linz, Salzburg, Villach, A/SLO, Ljubljana,Postojna, Směr Trieste
České Budějovice, Dolní Dvořiště, CZ/A, Linz, Salzburg, A/I, Trieste
Brno, Mikulov CZ/A, Vídeň, Graz, A/SLO, Maribor, Ljubljana, Postojna, směr Trieste
Jihlava, Znojmo, CZ/A, Vídeň, Graz, A/SLO, Maribor, Ljubljana, Postojna, směr Trieste
a dále
Koper, SLO/HR, Buje, Poreč

vzdálenost střediska
Praha 840 km
Brno 670 km

Pláže: Kamenité a oblázkové, na poloostrově Kašteja jsou pláže z hrubého písku a oblázků. Lesy dosahují až k plážím.Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích