Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem
Vyhledejte si zájezd
DestinaceDatum odjezdu
Cena doZpůsob dopravy
Místo odletu/odjezduDélka pobytu
StravováníKategorie ubytování
Klíčové slovo

Vrsar

Rok od roku oblíbenější městečko Vrsar leží na západním pobřeží Istrie na samotném okraji tzv. Limského fjordu. Na vrcholu kopce najdete historické centrum Vrsaru s mnoha kostely a letohrádkem porečských biskupů. Na západ od Visaru stojí sportovní letiště, kde můžete využít vyhlídkových letů nad Istrií. Vrsar je obklopen upravenými plážemi s oblázky, štěrkem a travnatými plochami na opalování. Vzhledem k přírodním podmínkám Vrsaru je to jedno z nejoblíbenějších letovisek západního pobřeží Istrie.Vrsar je rybářské městečko v blízkosti měst Rovinj a Poreč. V okolí historického centra Vrsaru, položeného na vrcholu kopce, můžeme vidět zbytky středověké zdi a opevněných hradeb. V centru stojí několik kostelů se sbírkami obrazů. Nejznámější jsou kostely sv. Fošky a sv. Martina. Dominantou Vrsaru je palác z 12. století, jehož součástí jsou dvě románské věže a pozorovatelna se slunečními hodinami. V současnosti palác slouží jako luxusní apartmány.

Vrsar má pěkně upravené oblázkově nebo kamenné pláže. Je možné si pronajmout člun a dopravit se na některý z mnoha malých ostrůvku, které jsou většinou hodně členité a zalesněné.
Vrsar poskytuje výborné podmínky pro vodní sporty jako windsurfing, vodní lyže, potápění a sportovní rybolov. Najdete tu také hřiště na tenis, fotbal, volejbal, minigolf, kuželky a stolní tenis. Ve Vrsaru je také možné zapůjčení horského kola, lze si i zajezdit na koni nebo vyzkoušet paragliding. Vrsar také poskytuje zábavu na diskotékách a v klubech, jsou tu pořádány taneční zábavy, soutěže a promenádní koncerty.


Pláže: Upravené, oblázkové nebo kamenné, někde jsou skalní plotny s betonovými deskami a travnatými plochami. Lze navštívit pláže na blízkých ostrůvcích


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích